Ostukorv
Ostukorv on tühi

Ostutingimused

ostmine

Meie kodulehelt ostmine on mugav ja lihtne. Tellimuse esitamiseks tuleb Teil üksnes välja valida huvipakkuv toode ning klikkida vastava toote juures "Toote hinna" või "Ostukorvi" nupu peale. Sealt alt avaneval tellimusankeedil on toote kirjelduse väljad juba eeltäidetud ning Teil jääb üle vaid lisada enda korrektsed kontaktandmed ja valida kättetoimetamismeetod.

Lisaks võite "Tellimuse kommentaari" lahtrisse ära märkida näiteks toote kohta täpsustavad andmed nagu näiteks ühe ja sama müügis oleva toote saadaval olevate suuruste hulgast endale sobiv või näiteks kättetoimetamise puhul olulised detailid a la adressaadile on kauba kättetoimetamine sobiv üksnes ajavahemikus 9:00-17:00 või näiteks ainult peale kella 17.00. Kui soovite näiteks kaupa saada Smartpostiga, siis Smartposti postkasti asukoht. Vajadusel võtame Teiega kas e-maili või telefoni teel ühendust ja täpsustame tellimuse sisu või vastame märkustes esitatud päringutele.

Seejärel väljastame Teile tellimusankeedis esitatud e-mailile tellimuse vastuvõtmise kinnituse koos meie pangarekvisiitidega, mis ühtlasi on ka ja kauba eest tasumise aluseks. Esitatud tellimuse kinnitame 24h jooksul. Nädalavahetusel, riiklikel pühadel või puhkepäevadel esitatud tellimused saavad vastuse hiljemalt järgneva tööpäeva jooksul.

Kui e-arve on e-mailile laekunud, siis tuleb Teil vaid teostada pangaülekanne. Sellega ongi Teie poolt kõik vajalikud toimingud teostatud, sest edasine sõltub üksnes ülekannete liikumise kiirusest (seoses sellega, et meie a/a on Swedbangas, peaksid tellijad, kes kasutavad kas Sampo, Ühispanka või mingit teist panka ülekandeks, arvestama sellega, et ülekanne ei pruugi jõuda meie a/a-le sama tööpäeva jooksul). Niipea kui arve on meie kontole täismahus laekunud, saadame paki hiljemalt järgneva tööpäeva-kahe jooksul teele Teie poolt valitud tarnemeetodile ja tellimuses fikseeritud aadressile ning teavitame Teid paki väljasaatmisest e-maili teel. Seega saate tellitud kaubad kullerteenusega (ELS Pluss) koju kätte hiljemalt 1 tööpäevaga pärast arve laekumist. Maksikirjaga saates tavaliselt 24-48 tunni jooksul peale paki väljasaatmisest. Smartpostiga üldjuhul 48 tunni jooksul, v.a.saared. Cargobusiga saatmise korral vastavalt bussiliikluse graafikule.

NB! Teadmiseks ostjale veel niipalju, et kõik tooted saadame välja korralikult pakituna, et vältida ehetele transpordi käigus tekkida võivaid vigastusi. Pakkimise hind sisaldub juba toote hinnas ja ei tekita ostjale mingit hinnalisa toote soetamisel. Erisoovil võime saata toote ka kinkekarbikeses või kinkekotikeses aga sellisel juhul tuleb ostjal arvestada väikese lisakulutusega ja sellise soovi korral kindlasti tellimuse täitmisel sellest meid ka informeerida (valida vastav toode ja lisada see tellimusele). Valiku kinkekarpe ja kinkekotikesi leiate meie "Osta juurde kinkekarp" alajaotuse alt. Üle 100 EUR-o maksvate ehete puhul või üle 150 EUR-o maksva tellimuse kogusumma puhul lisame kinkekarbi ostetud ehetele automaatselt ja sellisel juhul ei vaja see eraldi tellimusele kinkekarbi lisamist (erisoovidest palume teatada meile "kommentaar tellimusele" lahtris).

Väike meeldetuletus ehet ostes

Kindlasti ärge unustage ehet soetades, et teie perre on lisandunud uus liige, kes vajab samuti teie hoolitsust ja armastust. Selle jaoks lisame siia mõned näpunäited...

Ehteid tuleb hooldada regulaarselt, enim vajavad puhastamist sõrmused.

Tavaliselt kingitakse-ostetakse väärisehe koos karbikesega ja edaspidigi tuleks seda hoida samas karbikeses.

Enne trenni, nõudepesu, aiatööd jne. oleks õigem ehted ära võtta.

Kõige rohkem koguvad mustust ja tolmu iga päev kantavad sõrmused (eriti briljantide, safiiride või muude vääriskividega), aga palja silmaga seda alati näha ei pruugi.

Sõrmuseid, kette ja kõrvarõngaid võib jooksva sooja vee all pesta hambaharja ja Fairyga. Viimane on tublisti tõhusam kui vana hea hambapasta. Iga päev kantavat sõrmust tuleks pesta vähemalt kord nädalas aga võib ka igal hommikul.

Erilist hoolt tuleks kanda just kullatud või hõbetatud ehete eest, sest neile kantud imeõhuke (mikronites) kiht on kerge kuluma ja ehe kaotab oma esialgse sära ning kauniduse.

Kord-kaks aastas tasub lasta spetsialistil ehet poleerida.

Eeskätt kehtib soovitus sõrmuste kohta, mis saavad enim mehaanilisi kahjustusi või kriimustusi.

Pretensiooni esitamine, ehete tagastamisõigus:

Vastavalt VÕS §56 lg 1 alusel ja veebikaubanduse eeskirjadele on ostjal õigus tagastada toode 14 päeva jooksul alates kättesaamisest kui toode ei vasta konkreetse toote kirjelduses toodud tehnilistele tingimustele. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema originaalpakendis või meie poolt lisatud pakendis (pakendi avamisel ei tohi pakend ega kaup olla rikutud). Tagastamisel on müüjapoolseks tingimuseks kokkulepe ostjaga, et tagastatava kauba saatekulud tasub ostja mõistlikuse piirides ehk kuni 10EUR-i suuruses summas. Peale toote tagastamist kannab Kuldehted.com Teie poolt makstud summa Teile tagasi võimalikult kiiresti kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul. Kui toode on tahtlikult kahjustatud, kasutatud või siis on ilmnenud kliendi poolt hooletusest tingitud puudused, võib müüja arvestada selle maha ostjale tagastatavast summast, sellest eelnevalt ostjat informeerides.•Kauba tootmisevigade või -defektide hilisemal ilmnemisel on tarbijal õigus esitada pretensioon vastavalt Võlaõigusseadusele §218 lg2. Pretensiooni esitamise aeg on 2 aastat ja selle esitamise korral kuulub iga juhtum eraldi läbivaatamisele ja arutelule.

Enne pretensiooni esitamist tuleks Teil alati jälgida ja vältida järgnevaid juhtumeid:

1. Et ehe ei ole saanud kasutamise käigus tahtlikult (teadlikult) kahjustada (ehtel ei oleks märgatavaid kriime, kulumis- või muljumisjälgi).

2. Et ehtel ei oleks kivid välja kukkunud löögi või muljumise tagajärjel jne.

3. Et ehet ei ole muudetud müügijärgselt, näiteks ehte suurust (olenemata kas suuremaks või väiksemaks) ja seonduvalt sellest on põhjustatud ehte kahjustused (kivide väljakukkumine või ehte deformatsioon).

4. Et ehet ei oleks kasutatud, hoitud või ladustatud ebaõigesti, lohakalt või hoolimatult (Näiteks: ehet ei ole nõuetekohaselt hooldatud ega puhastatud jne).

5. Et ehtel ei oleks tekkinud looduslikest jõududest kahjustusi, tegemist ei oleks vargusega, vandalismiga ja teiste tsiviil- või kriminaalseadustiku alla käivate juhtumitega. Kuldehted.com soovitab selliste juhtumite ennetamiseks ehted lasta kindlustada (eriti kui on tegu hinnalisemate ja kallite ehetega) Teile sobiva kindlustusseltsi poolt.

Kõik ülejäänud pretensioonid lahendatakse pooltevahelisel kokkuleppel või vastavalt seadustele.

Müügi hetkel on kõik ehted kontrollitud müüja poolt (eelnevalt ka Eesti Proovikoja poolt ning kallimad ehted, mis omavad eraldi ehtsuse ja kvaliteedi sertifikaati on kontrollitud ka gemmoloogi poolt). Esimese 6 kuu jooksul esitatud pretensiooni puhul toimub puuduste tõestamiseks vajaliku ekspertiisi teostamine müüja kulul. 6 kuu möödumisel aga lasub pretensioonis toodud puuduste tõendamise kohustus ostjal. Täname oma kliente ette mõistva suhtumise eest.

Eesti Posti uus hinnakiri (kehtiv alates 01.jaanuar.2011a). Meie lisame Eesti Posti hindadele kuni 1 EUR (materjalidekulu-turvaümbrik-turvakarp jne hinna.)

Eesti Posti uue hinnakirjaga saate tutvuda siin:

http://www.post.ee/failid/ELS__km_ta.pdf

PS! Eelpool toodud hinnad ei kehti suuremõõtmeliste saadetiste puhul, mille jaoks on Eesti Posti poolt kehtestatud eraldi hinnakiri!

Cargobus hinnad

Alates 6 EURost kuni 10 EUR-oni (oleneb sihtkoha asukohast kuna osadesse kohtadesse ei käi otsebusse, siis võtab Cargobus mõnda sihtkohta saatmise eest topelttasu saadetise ühe bussi pealt teise bussi peale ümbertõstmiste eest)

Kindlasti soovitame tarbijal enne ostu sooritamist tutvuda tarbijakaitse seadusega ja e-kaubandusest ostmise soovitustega ostjale:

Tarbijale kasulik info

Alati võite küsida meie käest lisa. Vastame meeleldi.                                  Kalev                                       --kuldehted.ee/com--